Cls 320 cdi 2007

Numri i njoftimit: 51127 | Postuar në: 20.04.2017, 17:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: CLS 320

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 14.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Cls 320 ne gjendje perfekte gati per cdo lloj prove. Vaj filtra motorri dhe kamjo te sapo ndruara para dy javesh te mercedes-benz .Kontakto nr. 0692344383

 Durrës     Durrës

 Cls