shitet truall per ndertim

Numri i njoftimit: 51125 | Postuar në: 03.02.2017, 21:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 600

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 40.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


sbitet 600m2 toke truall per ndertim me dekumenta te rregullat dhe hipotek dhe certifikat pronsie
toka ndodhet rrosbbulle te durresit e rrethuar me mure me uje dbe drta sbitet per arsye emigrimi

 Durrës     Rrashbull

Dërgo E-mail

 Vehbi Liksenaj