E ardhur nga gjermanija Opel Astra viti 2000

Numri i njoftimit: 51043 | Postuar në: 09.02.2017, 10:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje Shum te mir dhe ekonomike

 Kukës     Shtiqën

Dërgo E-mail

 Adil