Nike

Numri i njoftimit: 51014 | Postuar në: 29.01.2017, 18:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 39

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 2.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Nike origjinale. Blere 278 mije leke.

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Alda