alete asics

Numri i njoftimit: 51010 | Postuar në: 29.01.2017, 15:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 42

Ngjyra: e gjelbër e lehtë

Çmimi: 60 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Per vrap

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Kevi