atlete adidas

Numri i njoftimit: 51009 | Postuar në: 29.01.2017, 15:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 43

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 70 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Te reja

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Kevi