atlete

Numri i njoftimit: 51007 | Postuar në: 29.01.2017, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 42

Ngjyra: blu

Çmimi: 60 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Shum te rehatshme

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Kevi