atlete carpe runem

Numri i njoftimit: 51006 | Postuar në: 29.01.2017, 15:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: >40

Ngjyra: blu të errët

Çmimi: 60 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i njoftimit: Shitet


Nr 42

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Kevi