kepuc LOWA

Numri i njoftimit: 51005 | Postuar në: 29.01.2017, 15:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 41

Ngjyra: blu e lehtë

Çmimi: 80 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Te reja kushtojne 230 $

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Kevi