volswagen passat(Euro 3)me 6 marrshe naft 1.9 t(di) te kuqe

Numri i njoftimit: 50992 | Postuar në: 28.01.2017, 17:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Volswagen passat(Euro 3) me katalite.1.9naft t (di) te kuqe me 6marrshe.Makina esht me (Tuv) me kolaudim te bere ne gjermani...esht shm ekonomike..Makina ka bo (1300) kilometra me 80 euro naft..esht me fature sherbimesh te bera ne gjermani (1500) euro.jan vene cdo pjese e re.ne foto esht dhe fatura sherbimeve..cmimi 2500 euro i padiskutueshem

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto