MERCEDEZ BENZ C clas i viti 1999 kambjo automat

Numri i njoftimit: 50962 | Postuar në: 26.01.2017, 20:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Automatike

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


C clas i viti 1999 kambjo automat sherbimet e sapo bera dhe letrat e sapo bera krah i kundert timoni

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 xheni