shitee plugu

Numri i njoftimit: 50912 | Postuar në: 23.01.2017, 22:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Makineri lidhëse / bashkëngjitur

Lloji i njoftimit: Shitet


Per me shum informacion rreth plugut dhe cmimit kontaktoni ne numrin e cel:0688200940

 Kavajë     Kryevidh

Dërgo E-mail

 mirimuca