Shitet ML 270 model 2004 full xhama te zinje

Numri i njoftimit: 50908 | Postuar në: 23.01.2017, 13:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: ML 270

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 140000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Foristradë - SUV

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


ML 270 model 2004 full xhama te zinje orgjinal nga fabrika sendilet me ngrohje me targa dhe letra te prera deri ne djetor . Per info nr 068 53 95 926

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Izmirtushe