Flaut (Trevor J James) Privilege 2

Numri i njoftimit: 50844 | Postuar në: 20.01.2017, 19:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Istrumente frymorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet per te interesuarit!

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Saimir Shyti