Servis veglash riparim vegla elektrike profesionale

Numri i njoftimit: 5083 | Postuar në: 07.11.2013, 08:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për Teknikë të bardhë

Lloji i njoftimit: Shitet


RAPID REPAIR vjen në tregun shqipëtar si një servis i specializuar per vegla pune dhe pjesëve të këmbimit. Bashkëpunon me partnerë të njohur në tregun ndërkombëtar si Bosch, Hilti, Makita, Hitachi , Dewalt, Metabo etj. Operon në treg prej tre vjetesh duke ju ofruar produkte cilësore, pjesë këmbimi, servis dhe garanci.

RAPID REPAIR ofron zgjidhje profesionale inovatore në sektorin e ndërtimit si dhe cilësi maksimale duke ju dhënë mundësi të keni produkte dhe një sërë shërbimesh si : pjesë këmbimi cilësore, vegla të përdorura dhe mirëmbajtjen e tyre.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Rapid Repair Albania >(Ndërmarrje)