volswagen passat (Euro 3)me 6marsha..1.9t(di)te kuqe

Numri i njoftimit: 50825 | Postuar në: 19.01.2017, 11:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.700 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Volswagen passat.viti 2000.nafte 1.9t(di)te kuqe..me 6marshe..Makina eshte (Euro 3)me katalite..eshte me (Tuv)kolaudim te bere ne gjermani..esht shum ekonomike..ka bo (1300)kilometra me 80 Euro naft(Munich-Bari)..ka 188.000kilometra.eshte me fature sherbimesh te bera ne gjermani(1500)Euro..Jan vene tgjitha pjest e reja..me klima dhe kondicioner..makina esht full dhe shm e paster..cmimi 2700 Euro.i diskutueshem

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto