shitet apartament 2+1

Numri i njoftimit: 50794 | Postuar në: 17.01.2017, 12:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 83

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 9

Çmimi: 49.900 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht.
Organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1verande.
Apartamenti eshte kati i fundit i nje ndertimi te ri.
Siperfaqja totale e Apartamenti eshte 83 m2 dhe ka edhe 14 m2 verande.
Disponon certifikate pronesie.
Cmimi 49900 euro
Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.
0696906579

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Drita Hasaj