Shitet Vilë ne Fier, Mbrostar

Numri i njoftimit: 50784 | Postuar në: 16.01.2017, 13:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet vilë ne Mbrostar gjysmë kompletuar 250 metra katrorë dy katëshe. Kati i par ka dy dhoma, sallon, kuzhinë edhe banjë. Tre ballkonë per çdo dhomë. Kati i dyt nje dhomë gjumi dhe tarracë te madhë. Kopshet edhe garazh bodrum. Sip e tokës 600 metra katrorë.

 Fier     Mbrostar

Dërgo E-mail

 Aleksandër Xhelilaj