Shiten Paisje per Pasticeri

Numri i njoftimit: 50736 | Postuar në: 13.01.2017, 15:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Ose jepet i gjithi si biznes

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Kledi