GT08

Numri i njoftimit: 50733 | Postuar në: 12.01.2017, 19:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Watch

Çmimi: 55 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ore me tac 6 muaj garanci nk ka 1 muaj qe e km bler nk ka asnje prb 8 gb memory me kamer lidhet me blututh me xhdo lloj telefoni

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Gisi