Shtepi private + toke ne shitje

Numri i njoftimit: 50718 | Postuar në: 11.01.2017, 18:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 7600

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 7432

Çmimi: 95.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një katëshe dhe tokën rreth saj, me adresë në Vrakë. Kjo pronë ka një sipërfaqe totale prej 7600m² ku 162m² është përdorur për ndërtim.

Cilësi të kësaj prone janë:
- Shtëpia është ndërtuar kohët e fundit
- Është e izoluar me polisterol
- Është e shtruar e gjitha në plastikë Italiane
- Themelet e shtëpise janë të planifikuar të përballojnë ndërtimin deri në katër kate
- Është e pajisur me garazh
- Shtëpia ka vend për shkalla në rast ndërtimi të katit të dytë
- Gjithashtu ka vend per vendosjen e nje oxhaku
- Përbëhet nga një tokë me sipërfaqe 7438m²
- Ndodhet në një vend shumë të qetë dhe me pamje të mrekullueshme

CMIMI 95.000 €

 Malësi e Madhe     Koplik

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate