Shitet Per arsye emigrimi Mercedes Benz E 220

Numri i njoftimit: 50717 | Postuar në: 11.01.2017, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 220

Viti: 2008

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 9.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Ska nevoj per sherbime se ju kan bere te gjitha.

 Krujë     Krujë

Dërgo E-mail

 Marius