Polo

Numri i njoftimit: 50697 | Postuar në: 08.01.2017, 20:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Polo

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 160000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makine eshte ne gjendje perfekte eshte e gatshme per cdo lloj prove me letra te paguara per 1 vit dhe me siguracion te jashtem per 1 vit

 Dibër     Peshkopi

 Endrit