Kompjuter i completuar

Numri i njoftimit: 50693 | Postuar në: 08.01.2017, 18:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 4 GHz

Hard Disk HDD: 200 GB

RAM Memoria: 8 GB

Çmimi: 130 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Kompjuter i completuar me maus dhe tastier dhe monitor ne tirane numri i kontaktit 0693402281

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Armando Xhaferaj