riparime elektroshtepiake

Numri i njoftimit: 50628 | Postuar në: 02.01.2017, 10:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për sende elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Riparojme : Soba;Lavatrice ; Frigorifera ; Dusha; Pompa uji.
Bejme istalime: Elektrike; Idraulike.

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 teo