Ford focus Tdci - 04

Numri i njoftimit: 50581 | Postuar në: 25.12.2016, 10:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 110000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


FORD FOCUS viti 2004, 1.8 TDdi Diesel Turbo Intercooler
Makina posedon:
--MOTORR 1.8 TDCI SHUM EKONOMIK
--VITI 05/08/2004 NE LIBREZE
--114000 KM
--KONDICIONER A/C
--ABS
--SRS
--ASR
--4 AIRBAG
--PASQYRA ELEKTRIKE
--XHAMA ELEKTRIK,ME REZISTENC
--TIMON HIDRAULIK
--KOMANDA NE TIMON
--SAFE LOCK
--FENER MJERGULLE
--MBYLLJE QENDRORE ME PULT
--RADIO CD ORIGINAL I FORDIT
--GOMA TE REJA 90%
--DISQE 15 INCH
MAKINA KA NJE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM E PASTER SI JASHT DHE BRENDA I KA TE GJITHA SERVISET E BERA VAJ, FILTRA, RRYP MOTORRI
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE.

 Kukës     Kukës

Dërgo E-mail

 fredi