Shes fustan

Numri i njoftimit: 50489 | Postuar në: 09.12.2016, 18:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 5.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Fustani eshte veshur vetem njehere ne nje ceremoni fejese. Me nje ngushtim ne bel mund te behet edhe mase S. Eshte blere ne USA ne dyqan nuserie dhe mund te vishet edhe nga nuset si fustan i dyte ose per setin fotografik. Cmimi i diskutueshem!

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Dori