Shitet Rrul

Numri i njoftimit: 50480 | Postuar në: 07.12.2016, 18:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Makineri ndërtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes rrul vibrues me sherbime dhe gjendje shume te mire pune.

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Klevis