Makina me qera 0694403706

Numri i njoftimit: 50468 | Postuar në: 06.12.2016, 11:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Rent a car – agjensi

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina me qera me te gjith shqiprin dhe jasht shtetit me cmime konkuruese dhe munci transporti kudo qe te deshironi automietin tuaj
0694403706
0696271456
www.makina-me-qera-al.com
20€ 18€ 15€ Dit.
1-5 6-12 13-20
VW Golf 5 1.9 naft automatik 2006

 Tiranë     Ali Demi

 Makina me qera 0694403706