Zetor anglez leyland 70 kuaj fuqi me plug dhe rimorkio

Numri i njoftimit: 50459 | Postuar në: 05.12.2016, 11:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.000 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Zetori esht ne gjendje pune te mir shitet me plug 3 vesh dhe rimorkio shitet per arsye familjare

 Kavajë     Kryevidh

 Elis