2 Tv shiten

Numri i njoftimit: 50443 | Postuar në: 02.12.2016, 22:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Produkt: Plazmë

Madhësi: 107 cm (42 inch)

Çmimi: 50.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 tv i vit te perdorura per arsje migrimi te blera para 4 muajsh

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Moza