Makina me qera 0694403706 0696271456

Numri i njoftimit: 50435 | Postuar në: 02.12.2016, 14:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Rent a car – agjensi

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina me qera ne te ter vendet te shqipris dhe jasht shtetit sherbim distenacioni kudo qe te doni makinen dhe me cmime konkuruese
40€ 30€ 25€ Dit.
1-5 6-12 13-20 VW Golf 5 1.9 Naft 2005

0694403706 0696271456

 Tiranë     Ali Demi

 Makina me qera