Shiten Fustane Nuserie

Numri i njoftimit: 50431 | Postuar në: 26.04.2018, 06:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet biznesi fustane nuserie me te gjithe aksesoret e fustaneve dhe aksesoret e dyqanit .
120 fustane nuserie te 3 viteve te fundit. Modele e ngjyra te ndryshme.
Fustane shoqeruese nusesh ngjyra te ndryshme manikina vello doreza etje...cmimi total 4000 Euro.mundesi ndrimi....
Viber 0692137801 Vod

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 ilir