Kurse Profesionale per Kontabilitetin, Financa-5 dhe Biznesi

Numri i njoftimit: 497 | Postuar në: 12.10.2012, 23:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Biznes dhe finansë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme Kurse dhe Formime Profesionale per
Bizneset,Ekonomistet, Financieret, Menaxheret, Studentet
dhe te gjithe te interesuarit e tjere ne:

- Kontabilitetin e Pergjithshem
- Kontabilitetin Financiar
- Kontabilitetin e Ndertimit
- Kontabilitetin e Informatizuar Financa-5
- Analiza dhe Raportet Financiare
- Menaxhimi Biznesit te Vogel
- Menaxhimi i Burimeve Njerezore
- Paga, Sigurime, Tatime e Taksa
- Inventarizimi i Vlerave dhe Aseteve
- Pergatitje per Arketar, Llogaritar, Magazinjer
- Konsulenca te Ndryshme Financiare
- Pergatitje Studentesh

Kurset zhvillohen ne Zyren tone, afer Librit Universitar,
çdo dite, para dite e pas dite. Kurset jane individual ose
me grupe 1-3 persona.
Programet mesimore jane bashkekohore dhe mbeshteten ne
ligjet ne fuqi ne vendin tone.
Ne fund te trajnimit, jepet Çertifikate Trajnimi.
Tarifat e pageses ne kurset tona jane te favorshme.
Per ju, tani,ka oferta dhe zbritje ne çmimin e kursit,
qe shkojne deri ne 20 % me pak.

Ne ju mirepresim dhe ju mesojme.

Komunikoni me ne. Na telefononi.

Zyre Kontabiliteti
Tel.0682393225
E-mail. bdabulla@hotmail.com

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Bashkim Dabulla