Mercedes Benz E220 W213

Numri i njoftimit: 49405 | Postuar në: 29.11.2016, 17:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 220

Viti: 2009

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 18.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ekran i madh Navigator
Xhama te zinj origjinal
Mercedes-Benz E220--CDI-- Viti Prodhimit 2009 sallon lekure bezh sedilje elektrike + ngrohje navigator te madh cd player bagazhier komando ne timon kompjuter bordi sensor parkimi limitator shpejtesie disqe alumini drita kseno bi kesno klima tronik hapje mbyllje qendrore me letra te gjitha te paguara per nje vit …Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi---18.500 Euro Cel-- 0694747758

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Saimir Korreshi