Makina me qera

Numri i njoftimit: 49383 | Postuar në: 28.11.2016, 11:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 Lekë

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Rent a car – agjensi

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina me qera me te gjith shqiprin dhe jasht shtetit me cmime konkuruese dhe munci transporti kudo qe te deshironi automietin tuaj
25€ 20€ 18€ Dit.
1-5 6-12 13-20
Seat leon 1.9 CDI Manual 2003

 Tiranë     Ali Demi

 Makina me qera