fiat punto

Numri i njoftimit: 49361 | Postuar në: 25.11.2016, 21:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Viti: 2003

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.300 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Fiat punto..viti 2003..benzin 1.2..ne gjendje shum te mir..me letra dhe siguracion te paguar..cmimi 1300 euro

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto