ford fokus

Numri i njoftimit: 49360 | Postuar në: 25.11.2016, 21:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ford fokus.viti 2004..ne gjendje shum te mir..t gjitha shebimet e bera..ne gjendje shum te mir...me letra dhe siguracion te paguar...cmimi 2000 euro

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto