bmw 530 d

Numri i njoftimit: 49359 | Postuar në: 25.11.2016, 21:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BMW

Modeli: 530

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Bmw 530 d..viti 2005..ne gjendje shum te mir..te gjitha sherbimet e bera tek bmw..me letra dhe siguracion te paguar.cmimi 6500 euro i diskutueshem

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 auto