Paisje per spiral ne shtypshkronja.

Numri i njoftimit: 49351 | Postuar në: 24.11.2016, 10:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 443 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


TC-20
Reliable, tavolinë, makinë manual shpimit për kalendarët ..
Prodhuesi: Renz
111,00 €.
RW home
Libërlidhje makinë metalike spirale Renz 3: 1. Ideal për vëllime të ulët ..
Prodhuesi: Renz
160,00 €.

WB-2220
S-310/2410
Manual spirale metalike makinë. Ajo ka dy leva për përdorim të lehtë, ..
Prodhuesi: Warrior
370,00 €

M600
MFP Manual multi-kokë detyrueshme. Ndërtimit Metal ...
Prodhuesi: Warrior
418,00 €

Opera 25
Machine Manual Lidhja
Prodhuesi: Prima
420,00 €

WR-150E
Engine elektrike Metal Spiral Lidhja
Prodhuesi: Sky
443,00 €

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi