Shitet Perfekt Binder I ri Per te ngjitur Libra.

Numri i njoftimit: 49348 | Postuar në: 23.11.2016, 22:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.200 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


Product Description
BW-950z
Makine me zam te nxehtë
Log A4 500 fletë 80 g.
trashësi të mbuluar deri në 350 g.
30 min Kushtëzimi kohë.
Zgjidhni automatik ose manual ^ ZM, hap) rregullim micrometric përsëri në shesh.
Displays dhe settings nga panelin i kontrollit me ekran.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi