Konica Minolta inea + 277. I ri ne kuti.Shitet

Numri i njoftimit: 49346 | Postuar në: 23.11.2016, 21:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.450 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


Përshkrimi
Konica Minolta + INEA 277
Product Description
përshkrim
• Lehtë për t'u përdorur dhe të lidhjes me celular dhe tableta
• Easy dhe intuitive panel administrimi
• Multi-touch funksion, të tilla si smartphone ose tabletë
• Paneli Individualisht përshtatshëm operacion
• Integrimi i drejtpërdrejtë i zgjidhjeve që të kursyer kohë
• gjithanshëm përfunduar dhe media fleksibilitet
• Extra features sigurisë
• Konsumi i ulët të energjisë dhe performanca e shkëlqyer ekologjike
funksionalitetin
• Copy dhe të shtypura deri në 22 ppm A4 dhe deri në 14 ppm A3 (të zezë dhe ngjyra)
• Scan deri në 45 IPM (ngjyra / e zezë dhe e bardhë)
• Fax me Super-G3-Faxoption për transmetimin e shpejtë dhe pritjen dixhitale, Polling, zhvendosja kohore, PC-Fax, Shkarko në kutinë konfidenciale, Shkarko në email, FTP, SMB
• Standard: Built-in 1.2 GHz
Media
• Standard: 1.100 fletë, max. 3600 fletë
• 500-fletë kasetë (A5 gabimisht - A3, 60-256g / m²)
• 500-fletë kasetë (A5 gabimisht - SRA3, 60-256g / m²)
fletët • 100-anashkalojë (gjatësia A6 - A3)

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi