shitet shtepi e pershtatshme per biznes

Numri i njoftimit: 49264 | Postuar në: 11.11.2016, 22:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 91

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 18

Çmimi: 96.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet shtepi 2+1, garazhd dhe oborr kati pare 91m2
ndodhet ne shetitoren kryesore ne hyrje te shkolles ''gjergj fishta'' ngjitur me dyqanin ''moda e dites''. kontaktoni ne nr 0692103087

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 pjerin