Riparime mobiljesh

Numri i njoftimit: 49219 | Postuar në: 06.11.2016, 20:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Mobilje dhe interior

Lloji i njoftimit: Shitet


Riparojme te gjitha mobiljet tuaja

Do te mbeteni te kenaqur

Ju mirepresim. Cel 0692335695

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Shkelzen