shitet shtepi 3+1 edhe toke me siperfaqe 2050 meter katrore.

Numri i njoftimit: 4919 | Postuar në: 01.11.2013, 15:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shtepi private 2 dhoma gjumi 1 guzhine 1 banjo + verande e koridor te bollshem prej 40 meter katror . shtepia eshte 130 meter katror me dokumenta te rregullta hipoteke tapi te verdhe dhe eshte e legalizuar . ka oborr 500 meter katror dhe 1420 meter katror jane ne perdorim per bace me fruta . e gjithe siperfaqia e tokes eshte 2050 meter katror me tapi te rregullt nga zyrat e kadastres kruje ... per cdo informacion kontaktoni ne nr 0686199666 , qyteti fushe-kruje (hasan)

 Krujë

Dërgo E-mail

 erist