PASTE DHEMBESH ME ALOE VERA

Numri i njoftimit: 49188 | Postuar në: 03.11.2016, 11:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 Lekë

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Higjiena e dhëmbëve, Kujdes dentar

Lloji i njoftimit: Shitet


Ideal dhe per femijet tane. mbron mishrat e dhembeve dhe u jep bardhesi

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 produkte lr gjermane