Fabrika e Shtyllave te Betonit

Numri i njoftimit: 49179 | Postuar në: 02.11.2016, 13:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Fabrika e Shtyllave te Betonit e cila gjendet ne Suhareke, Kosove, ben prodhimin e te gjitha llojeve te Shtyllave nga Betoni me dimensione te ndryshme. Jemi te certifikuar edhe me ISO Standarde. Ju lutem na visitoni ne webside per detale. Nr.kontaktues +377 44 430903

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Bekim Lumi >(Ndërmarrje)