Lule Varse Per Kopsht

Numri i njoftimit: 4909 | Postuar në: 31.10.2013, 21:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam nga KOSOVA dhe bej shitjen e luleve varse per kopsht per me shum informata kontaktoni ne nr.044-353-774

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Beqir