GJENERATOR

Numri i njoftimit: 482 | Postuar në: 11.10.2012, 15:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pjesë këmbimi / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet gjenerator trefazor ngjyre portokalii 11 kv

 Tiranë

 bledi