RIPARIME PAJISJESH ELEKTRONIKE

Numri i njoftimit: 48156 | Postuar në: 31.10.2016, 21:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për sende elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


TV - LCD - Plasma - LED - Pajisje Elektronike Mjekesore dhe Industriale

Inxhnier elektronik prej mese 40 vjetesh dhe me eksperience mbi 30 vjet ne fushen e riparimeve.
Riparoj televizoreve te te gjitha llojeve (CRT, LCD, LED, Plasma) dhe pajisjeve te tjera elektronike industriale dhe mjeksore.

Pjeset e vecanta porositen nga jashte shtetit.

Ofroj sherbim ne fabrika, klinika dhe shtepi nese eshte i pamundur transporti.

Me telefononi ne +355 692919621 (Hakiu - Tirane)

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Hakiel